Wypadek na serpentynach w Michałowicach.

Image11122 stycznia 2015 roku, o godzinie 11:23 Stanowisko Kierowania PSP wezwało nas do wypadku w Michałowicach – na serpentynach.
Na miejsce zdarzenia udał się zastęp GLBARt Renault Master w pełnej obsadzie sześciu strażaków. Po naszym przyjeździe na miejsce działania prowadziły już zastępy z JRG7, oraz OSP Michałowice. Na miejscu były także Zespoły Ratownictwa Medycznego, które udzielały pomocy rannym.
W wyniku zderzenia samochodu GOLF z BUSEM obrażenia odniosło 14 osób, z czego osiem zostało odwiezionych do szpitala. Ruch w obu stronach drogi E7 został całkowicie zablokowany. Na miejsce zdarzenia przybyły także OSP Raciborowice, Dowódca JRG7, oraz zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Krakowie.

Image111 Image212 Image313 Image414