Kurs Ratownictwa Technicznego.

9_wynikPrzez dwa ostatnie weekendy, kadra Komendy Miejskiej PSP w Krakowie realizowała dla strażaków z terenu Gminy Michałowice „Kurs Ratownictwa Technicznego”.
Kurs został przeprowadzony w Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcławicach na terenie remizy (na placu przed i za budynkiem), oraz w sali widowiskowej.
Wykładowcy w czasie zajęć teoretycznych oraz praktycznych, szkolili uczestników z obsługi sprzętu hydraulicznego oraz prowadzenia działań w zdarzeniach z udziałem pojazdów samochodowych.
Na Kurs uczęszczali strażacy – ratownicy z wszystkich jednostek OSP naszej gminy, a egzamin z wynikiem pozytywnym zaliczyło czterdzieści osób.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy zdobycia nowych kwalifikacji.
Dziękujemy Panu Maciejowi Klimaszewskiemu z firmy LimaTech za wypożyczenie sprzętu do wykorzystania podczas ćwiczeń.

3_wynik 4_wynik 9_wynik 5_wynik 6_wynik 7_wynik 8_wynik