Podziel się posiłkiem

W sobotę 24 września udaliśmy się do Krakowa na ulicę Pilotów, aby włączyć się do ogólnopolskiej akcji „podziel się posiłkiem”.
Akcja została zorganizowana przez firmę Danone, Bank Żywności, oraz stację Polsat.
Po przybyciu na miejsce akcji nasze działania polegały na oznakowaniu plakatami samochodu GBA RT, oraz udostępnieniu dzieciom samochodu i sprzętu, oraz na opowiadaniu o profesji strażaka :).
Prezentacja samochodu wywołała spore zainteresowanie zebranych dzieci, które mogły posiedzieć w samochodzie, przymierzyć hełm strażacki, oraz dowiedzieć się wszystkiego o sprzęcie, oraz działaniach ratowniczych. Nasi strażacy aktywnie włączyli się również w roznoszenie gadżetów i ulotek reklamujących tą jakże ważną akcję.

Szczegóły akcji znajdziecie państwo pod ty linkiem: http://www.podzielsieposilkiem.pl/index.php

Akcja „Podziel się posiłkiem” zakończyła się sukcesem – uzbierano 1440kg żywności.