Zderzenie dwóch samochodów w centrum Więcławic

W sobotę 12 marca, o godzinie 18:00 zostaliśmy zadysponowani do kolizji dwóch samochodów w centrum Więcławic.
Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe.
Kierujący Hondą Civic, jadąc od strony Masłomiącej zderzył się z Oplem Astrą, jadącym od Zagórzyc.
W wyniku zderzenia, Honda zatrzymała się w rowie. Teren akcji został zabezpieczony naszym samochodem, oraz pachołkami drogowymi, a nasi strażacy przystąpili do kierowania ruchem. Sprawiono również maszt oświetleniowy z samochodu, w celu oświetlenia miejsca zdarzenia. U Kierowców, oraz pasażerów nie stwierdzono żadnych obrażeń.
Po przybyciu policji, jezdnia została zamieciona z drobnych fragmentów samochodów, a my przy użyciu wciągarki mechanicznej wydobyliśmy Hondę z rowu.
Działania zostały zakończone o godzinie 21:52.
W akcji brał udział zastęp GBA RT (sześciu strażaków).