OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W WIĘCŁAWICACH

MENU

Wypadek na drodze E7.

1_wynik3 kwietnia, o godzinie 18:58 SKKM zadysponowało nas do Michałowic do wypadku na drodze E7. Do akcji udaliśmy się zastępami GBARt 3/16 MAN TGM oraz GLBA 0.3/0.4 Renault Master w obsadzie ośmiu strażaków. Po przybyciu na miejsce z JRG 7 Kraków zastaliśmy kolegów z Osp Michałowice, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia i udzielali KPP poszkodowanej osobie. W zdarzeniu brały udział: samochód ciężarowy i dwa samochody osobowe. Osobówki zostały najechane przez samochód ciężarowy zderzając się ze sobą.
Nasze działania polegały na odłączeniu akumulatorów i neutralizacji płynów eksploatacyjnych za pomocą sorbentu. Przybyły na miejscu ZRM zabrał jedną osobę poszkodowaną do szpitala, a my usunęliśmy samochody w bezpieczne miejsce dla dalszych działań Policji. Pozostałości pokolizyjne zostały zamiecione i o godzinie 19:25 KDR odesłał nas do remizy.
O godzinie 20:17 ponownie zostajemy dysponowani do akcji, tym razem do pożaru w Więcławicach w rejonie ulicy Św. Cecylii. Po sprawdzeniu miejsca zgłoszenia pożaru nie stwierdzono.

3_wynik1_wynik2_wynik

Partnerzy

debniakpl180px mipromet orkiestra