Młodzież Zapobiega Pożarom.

3_wynikMiło nam poinformować, że dwóch członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP Więcławice: Kamil Zabiegaj i Arkadiusz Rudziński, zakwalifikowało się do etapu Powiatowego ogólnopolskiego turnieju wiedzy pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
W dniu 27 lutego, w Urzędzie Gminy Michałowice zostały przeprowadzone eliminacje Gminne.
W zmaganiach udział wzięli zwycięzcy etapu szkolnego zespołu szkół w Michałowicach, oraz z Więcławic. Uczestnicy rozwiązywali test składający się z 30 pytań z materiału dotyczącego historii pożarnictwa, wyposażenia straży pożarnych, oraz zasad funkcjonowania OSP.
W kategorii szkoła ponadgimnazjalna triumfował druh Arkadiusz Rudziński, a w kategorii gimnazjum zwyciężył druh Kamil Zabiegaj. Zwycięstwo w kategorii szkoła podstawowa przypadło uczniowi z Michałowic.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie Powiatowym.

1_wynik2_wynik