Wyniki el. gminnych turnieju wiedzy pożarniczej

W dniu 18.02.2010 w zespole szkół w Więcławicach zostały przeprowadzone eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Chłopcy i dziewczęta przez 45 minut rozwiązywali test składający się z pytań z zakresu procesów zachodzących w czasie spalania, wyposażenia technicznego, przepisów pożarowych, oraz historii Ochotniczej Straży Pożarnej. Komisja egzaminacyjna, po sprawdzeniu i podliczeniu punktów z wszystkich testów (maksymalna ilość punktów do zdobycia wynosiła 45) wyłoniła następujące osoby: miejsce piąte – Adrian Budek (31pkt.), miejsce czwarte – Bartosz Pietrzyk (32pkt.), miejsce trzecie – Damian Klimala (33pkt.), miejsce drugie – Rafał Franczak (35pkt.), natomiast pierwsze miejsce z ilością 40 punktów zdobyć Adrian Wnęk. Trzy osoby z najlepszymi wynikami wezmą udział w turnieju na poziomie powiatowym. Gratulujemy wiedzy i zaangażowania wszystkim uczestnikom eliminacji!!!