Ruszyła świetlica do tenisa stołowego w OSP Więcławice

Dzięki pozytywnej decyzji komisji otwartego konkursu ofert w ramach „Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, oraz Przeciwdziałania Narkomani” nasza jednostka mogła przystąpić do realizacji harmonogramu w ramach złożonego projektu „Organizacji Świetlicy do Tenisa Stołowego”.
W dniu 17 luty 2012 roku zakupiono w sklepie sportowym dwa stoły i akcesoria do tenisa stołowego za kwotę 2000zł. Dzięki uprzejmości druha Zbigniewa Balika sprzęt został zakupiony i przewieziony do naszej remizy.
Nasi druhowie przystąpili do montażu stołów, co też wcale nie było łatwym zadaniem; po około dwóch godzinach stoły zostały zmontowane, a nasi strażacy przystąpili do fazy intensywnych testów nowego wyposażenia. W testach nie przeszkodziła nawet awaria prądu – grę kontynuowano przy oświetleniu latarek, komórek etc.
Obecnie trwa przystosowywanie remizy do udostępnienia świetlicy dla wszystkich zainteresowanych.

Planowany dzień ogólno otwartych zajęć z tenisa stołowego to środy od godziny 18:00 do 20:00.
Dodatkowo istnieje możliwość korzystania ze świetlicy także w inne dni, po umówieniu się z osobami odpowiedzialnymi za działalność świetlicy:
Paweł Łach – tel. 609602582
Przemysław Wełna – tel. 792920283