Poszukiwania zaginionej kobiety

W niedzielę 12.09.2010r o godzinie 13:30, pod remizą OSP Michałowice odbyła się zbiórka OSP z terenu gminy Michałowice, oraz Zielonek w celu poszukiwania zaginionej od kilku dni kobiety. Z naszej jednostki na poszukiwania wyruszyło dziesięciu druhów. Poszczególnym OSP zostały wyznaczone rejony poszukiwań. Ekipy poruszały się tzw. Tyralierą, czyli specjalnym szykiem bojowym, który charakteryzuje się rozproszeniem strażaków, dzięki czemu można spenetrować duży obszar terenu. Po około dwóch godzinach poszukiwań, w niewielkim zagajniku jedna z ekip natrafiła na poszukiwaną kobietę. Osoba ta była w stanie skrajnego wycieńczenia. Na miejsce natychmiast została wezwana karetka pogotowia, która przewiozła kobietę do szpitala. Niestety mimo wysiłków lekarzy, nie udało się tej Pani utrzymać przy życiu.