Piknik Rodzinny w Masłomiącej 10 lipca 2011r – część 2

Po zakończonych pokazach, rozpoczęliśmy przygotowania do meczu z Oldbojami Masłomiąca.
W trakcie rozgrzewki, mimo zmęczenia po pokazach, w naszej drużynie panowały prawdziwie bojowe nastroje!
Mecz rozpoczęliśmy o godzinie 17:00. W tym czasie umożliwilśmy dzieciom i im rodzicom zwiedzanie naszych samochodów i zapoznanie się z naszym wyposażeniem.
Spotkanie toczyło się o wysoką stawkę: Pani Sołtys ufundowała Puchar, o który przyszło nam sie zmierzyć. Początek spotkania, to ostrożna gra obu zespołów – wzajemne badanie sił. Niestety głównie przez drobne błedy w defensywie Oldboje przed przerwą zdołali nam zaaplikować trzy bramki. Był to dość duży cios. Bagaż bramek, męczący upał i zmęczenie po pozorowanej akcji ratowniczej, spowodowało dekoncentrację w grze, co też drużyna przeciwna skrupulatnie wykorzystywała. Rozpoczął się okres dominacji gospodarzy na boisku, który szybko został udokumentowany kolejnymi bramkami.
Nasza ekipa dzielnie odpierała ataki, a bohaterem spotkania niewątpliwie był nasz bramkarz – druh Łukasz Łach, którego F E N O M E N A L N E interwencje ratowały nasz zespół przed powiększeniem rozmiarów porażki.
Mecz się zakończył zwycięstwem gospodarzy. Jedyną honorową bramkę dla naszej ekipy zdobył Naczelnik Maciej podymkiewicz.
Mimo to mecz i atmosfera pikniku była bardzo przyjzana.
Po krótkiej regeneracji nastąpiło wręczenie nagród: Oldboje odbrali z rąk Pani Sołtys Puchar za pierwsze miejsce, nam z koleji przypadł mniejszy pucharek, za zdobycie drugiego miejsca.
Dodatkowo medalami udekorowano bramkarzy obu druzyn, którzy grali w tym spotkaniu bardzo dobrze.
Po ceremoni wreczenia nagród odjechaliśmy do Więcławic, żegnając się z mieszkańcami Masłomiącej naszymi sygnałami akustycznymi.

P.S. Jedno jest pewne! Mecz mimo przyjaznej atmosfery zostanie pomszczony!
Wkrótce rozpoczynamy intensywne treningi, aby w rewanżu pokonać Oldbojów Masłomiąca!