Obchody jubileuszu 100-lecia założenia OSP Michałowice

W sobotę 8 września udaliśmy się do Michałowic na obchody 100-lecia założenia tej jednostki.
Obchody zapoczątkowała zbiórka na placu przed remizą, następnie kolumna pocztów sztandarowych wraz z pozostałymi strażakami udała się do kościoła w Michałowicach na uroczystą mszę świętą.
Po mszy przy remizie odbyły się uroczystości jubileuszowe w trakcie których wręczono medale i odznaczenia.
Wśród przybyłych gości był Pan Wójt Antoni Rumian, Druh Leszek Zięba – Prezes Zarządu Powiatowego OSP, mł. bryg. Stanisław Nowak – zastępca Komendanta Miejskiego PSP, oraz mł. bryg. Mirosław Mossoczy z Komendy Wojewódzkiej PSP w Krakowie.
OSP Michałowice decyzją Premiera Waldemara Pawlaka zostało odznaczone „Złotym Znakiem Związku”.